Zakończenie III Sokolnickiego Festiwalu Muzycznego Bożego Narodzenia i Nowego Roku 2017

IIIfestsok09Od 18 grudnia br. w Sokolnikach Lesie w Kościele Parafialnym p.w. Matki Bożej Królowej odbywały się koncerty III Sokolnickiego Festiwalu Muzycznego Bożego Narodzenia i Nowego Roku 2017. Festiwal przebiegał pod patronatem ks. abp Marka Jędraszewskiego – Metropolity Łódzkiego i Wójta Gminy Ozorków Tomasza Komorowskiego. Na zakończenie tych świątecznych występów przybył Chór Dziecięcy i Młodzieżowy „Promyki Słoneczne” z Sanktuarium Świętej Urszuli Ledóchowskiej w Pniewach pod opieką siostry Danieli Jankowskiej. Uzdolniona wokalnie młodzież śpiewała kolędy polskie i zagraniczne. Samorząd Gminy Ozorków reprezentowali - Przewodniczący Rady Gminy Ozorków p.Waldemar Szcześniak i Skarbnik gminy p. Małgorzata Domańska, którzy w imieniu Wójta Tomasza Komorowskiego uhonorowali wykonawców i organizatorów.

Pan Przewodniczący wręczył wiązankę kwiatów siostrze Danieli Jankowskiej i złożył wszystkim w imieniu Wójta Komorowskiego życzenia noworoczne, natomiast p. Skarbnik  dziękowała organizatorom Festiwalu i gratulowała wykonawcom doskonałego występu. Wiązanki  kwiatów p. Skarbnik wręczyła dyr. Artystycznemu Ryszardowi Osmolińskiemu oraz ks. Proboszczowi Piotrowi May-Majewskiemu. /Szersza relacja w Gminniaku/. Pao

• IIIfestsok01
  • IIIfestsok02