Drogi pacjencie, uprzejmie informujemy, iż od kwietnia w Ośrodku Zdrowia Sokolniki Parcela 5 przyjmuje dermatolog dr Witold Urban, wykonywane jest USG – dr Biłko. Ponadto zapraszamy wszystkich zainteresowanych na zapisy do poradni rehabilitacyjnej, nad teleporady do poradni ginekologicznej - dr Żytko. Rodziców oraz opiekunów zapraszamy wraz z dziećmi na szczepienia obowiązujące do drugiego roku życia. Szczepienia odbywać się będą po wcześniejszym umówieniu wizyty:

Ośrodek Zdrowia w Leśmierzu 18 - 42 718 05 96     Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Ośrodek Zdrowia w Solcy Wielkiej 57 - 42 718 63 21     Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Ośrodek Zdrowia w Sokolnikach Parceli  5 - 42 710 12 24      Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

W ośrodkach zdrowia można umawiać się również na pobranie krwi: wtorki w godz. 800 - 930.

Jednocześnie informujemy, iż od 11 maja 2020 roku planowane są przyjęcia w Ośrodku Zdrowia w Leśmierzu.

Zapraszamy do odwiedzania strony internetowej GZOZ Ozorków, na której umieszczane są wszelkie informacje na bieżąco.