Dziś chcielibyśmy przedstawić Państwu mieszkankę naszej gminy, która bardzo potrzebuje pomocy!

 Nazywam się Wiktoria Kubiak, mam 19 lat. Wszystko zaczęło się w kwietniu 2021 roku, tuż przed maturą otrzymałam od życia WYROK - chłoniak Hodgkinga IV stopnia. Całe życie wywróciło mi się do góry nogami! Zamiast cieszyć się życiem absolwentki liceum, podjęłam walkę o moje życie! Długie pobyty w szpitalu, ciężkie chemioterapie, izolacje, nie pozwoliły mi myśleć o wymarzonych studiach, przeprowadzce do Warszawy i podjęciu pierwszej pracy. Przeciwnik - CHŁONIAK okazał się bardzo trudny, a całe leczenie było okupione bólem, strachem i wielką tęsknotą za domem. Znosiłam leczenie dzielnie, choć choroba odbierała mi siły, dopadła mnie SEPSA, mój stan był bardzo ciężki, ale nie przestawałam WALCZYĆ! Kiedy już myślałam, że wychodzę na prostą, usłyszałam od lekarzy najgorsze słowa - JEST WZNOWA! 

Nowy rok rozpoczęłam nowym leczeniem. Jestem pewna, że nie zabraknie mi determinacji. Nie pozwoli mi na to moja harcerska dusza. Dzięki harcerstwu poznałam wielu wspaniałych ludzi i to właśnie ZHP ukształtowało mnie i mój charakter. Dzięki temu mam jeszcze siłę do walki. Potrzebuję jednak Waszego wsparcia w tej walce. Koszty są ogromne, czas ucieka… a tu nie widać końca wydatków na leczenie. Mam wspaniałą rodzinę i przyjaciół, którzy wspierają mnie cały czas, ale przy tak dużych kosztach długotrwałego leczenia, zebrane środki, to zaledwie kropla w morzu potrzeb. BEZ WAS NIE DAM RADY - NIE ZDĄŻĘ!

 Poniżej zamieszczamy link do zbiórki na portalu siepomaga.pl. Jeśli ktoś z Państwa może wesprzeć zbiórkę na dalsze leczenie chorej na chłoniaka Hodgkina Wiktorii, w Jej imieniu serdecznie dziękujemy!!!

https://www.siepomaga.pl/wiktoria-kubiak