Ta kwota przejdzie do historii! Umowa na ponad 11 mln zł została w Gminie Ozorków podpisana po praz pierwszy. Jej wykonawca – Przedsiębiorstwo Robót Drogowych SA z siedzibą w Poddębicach odpowiedzialne będzie za realizację zadania pn. „Budowa i modernizacja dróg gminnych gminy Ozorków”. Roboty drogowe prowadzone będą na drogach: w Katarzynowie (droga nr 120111E), Solcy Wielkiej (120107E), Sierpowie (120109E oraz na działkach 85 i 135), Modlnej (120110E – droga do PSZOK), a także na drodze relacji Skromnica-Borszyn. Inwestycja jest współfinansowana ze środków Rządowego Funduszu Polski Ład: Program Inwestycji Strategicznych w wysokości 8,5 mln zł. Pozostałą kwotę stanowią środki z budżetu Gminy Ozorków.