Program Priorytetowy Czyste Powietrze stan od początku trwania programu do dnia 31.12.2022 roku

L.p.

Nazwa gminy

Liczba złożonych wniosków o dofinansowanie

Liczba zawartych umów

Liczba zrealizowanych przedsięwzięć

Kwota wypłaconych dotacji

Gmina Ozorków

1 485 003,08

Program Priorytetowy ,,Czyste Powietrze’’

Głównym celem programu jest wymiana starych nieefektywnych źródeł ciepła tzw. ,,kopciuchów’’, w tym poprawa jakości powietrza, zmniejszenie emisji gazów cieplarnianych oraz poprawa efektywności energetycznej w budynkach mieszkalnych jednorodzinnych, bądź wydzielonych w tych budynkach lokali mieszkalnych, które posiadają wyodrębnione księgi wieczyste.

Narzędziem w osiągnięciu celu jest dofinansowywanie przedsięwzięć realizowanych przez beneficjentów uprawnionych do podstawowego, podwyższonego lub najwyższego poziomu dofinansowania.

Więcej informacji na stronie: Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi - Aktualności (lodz.pl) lub Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej (www.gov.pl)

wfos |    czyste powietrze |   sercem m

Gminny Punkt konsultacyjno-informacyjny