Spółka BAKUPI, w związku z zagrożeniem epidemicznym, celem ograniczenia możliwości rozprzestrzeniania koronawirusa w trosce o naszych klientów uprzejmie informuje, iż istnieje możliwość samodzielnego dokonania opłaty za pobór wody. W tym celu prosimy o kontakt telefoniczny z naszymi pracownikami, pod niżej wskazanymi numerami telefonów:
538 963 096 – odbiorcy wody zasilani z wodociągu Sokolniki Las – miejscowości: Sokolniki Las, Aleksandria, Katarzynów, Helenów, Słowik,
886 204 601 – odbiorcy wody zasilani z wodociągów: Celestynów, Modlna, Tymienica, oraz z miasta Ozorkowa – miejscowości: Boczki, Celestynów, Cedrowice, Cedrowice Parcela, Czerchów, Dybówka, Konary, Leśmierz, Małachowice, Małachowice Kolonia, Maszkowice, Modlna, Muchówka, Opalanki, Ostrów, Parzyce, Sierpów, Skotniki, Sokolniki, Sokolniki Parcela, Tymienica, Śliwniki, celem podania stanu wodomierza i uzyskania informacji o wysokości opłaty, którą można uregulować przelewem na konto:
Bank Spółdzielczy w Ozorkowie 02 8786 0001 0013 7940 2000 0001
z podaniem na druku przelewu: numeru faktury (informację przekaże telefonicznie inkasent), nazwiska właściciela działki, adresu działki.
Fakturę będzie można odebrać w terminie późniejszym, w Biurze obsługi odbiorców w m. Sokolnikach Lesie, ul. Narutowicza 11 w godzinach urzędowania,
bądź drogą elektroniczną po wypełnieniu oświadczenia o akceptacji faktur przesyłanych drogą elektroniczną i przekazania jej w sposób określony na druku.
Fakturę można otrzymać również drogą elektroniczną, po przesłaniu na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. : aktualnego stanu wodomierza wraz z oświadczeniem o akceptacji faktur przesyłanych drogą elektroniczną i nazwiska właściciela działki oraz adresu punktu poboru wody.