Ta metamorfoza to nie dzieło ekipy Doroty Szelągowskiej czy Katarzyny Dowbor, a efekt inwestycji pn. „Modernizacja sufitu w świetlicy wiejskiej w Sokolnikach-Parceli”, która była współfinansowana z dotacji celowej pochodzącej z budżetu Województwa Łódzkiego w ramach naboru „Sołectwo na plus”. 27 października odbył się odbiór prac, na których obecne były m.in. sołtys Sokolnik-Parceli Jolanta Walczak oraz przewodnicząca KGW Sokolniki-Parcela Zdzisława Pietruszewska.
- Wniosek złożony do Urzędu Marszałkowskiego, opiewający na kwotę 10 000,00 zł, dotyczył modernizacji sufitu w sali głównej. Środki te nie wystarczyłyby jednak na wykonanie zadania, które obejmowało 106 m2 sufitu w technologii „Armstrong”, dlatego Zarząd Gminy Ozorków przy zwiększaniu środków na realizację inwestycji postanowił zabezpieczyć dodatkowe fundusze na przeprowadzenie pozaplanowych prac remontowych. W sumie Gmina wsparła tę inwestycję kwotą 15 000,00 zł – wyjaśnia Zastępca Wójta Gminy Ozorków Marian Lemański.

Previous Next Play Pause
1 2 3 4 5 6 7


W ramach zadania zainstalowano 12 sztuk paneli LED, wymieniono schody prowadzące na scenę, naprawiono i pomalowano ściany, a także zabezpieczono przed wilgocią i pleśnią płyty OSB zamontowane na jednej ze ścian. Dopełnieniem prac był montaż listew przypodłogowych. Wykonawcą odpowiedzialnym za realizację zadania była firma P.S. Kontrakt. Piotr Szpruch z siedzibą w Dąbrówce-Marianka. Koszt inwestycji wyniósł 25 000,00 zł.
/Red./