„Gdy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat” – mawiał Janusz Korczak. A jak wywołać uśmiech na twarzach najmłodszych? Aktywnie organizując Im czas! Dlatego w niedzielę, 9 czerwca br. od godz. 13.00 zapraszamy najmłodszych mieszkańców naszej gminy na Dzień Dziecka w Sokolnikach-Lesie. W programie przewidziano gry, zabawy i konkursy z nagrodami, dmuchańce, mobilny figloraj, zabawy w pianie, ale to nie wszystko.

Tego dnia sokolnicki rynek zamieni się w miasteczko ruchu drogowego, gdzie dzieci i młodzież będą mogły sprawdzić swoje umiejętności jazdy na rowerze oraz znajomość przepisów drogowych. O dobry humor zadbają liczni animatorzy, nie zabraknie także dobrej muzyki, ponieważ jednym z punktów programu będzie dyskoteka… nie tylko dla najmłodszych.

- Mam nadzieję, że taka koncepcja Dnia Dziecka spotka się z zainteresowaniem dzieci i młodzieży z terenu naszej gminy. Dzięki szerokiemu wachlarzowi atrakcji, każde dziecko, niezależnie od wieku, znajdzie tego dnia coś dla siebie. Jako współorganizator wydarzenia serdecznie zapraszamy do Sokolnik-Lasu od godziny 13! – mówi Wójt Gminy Ozorków Marian Lemański.

Poniżej zamieszczamy szczegółowy program.