czapkaMiłośnicy zimowego szaleństwa z niecierpliwością wyczekują na pierwsze opady śniegu, bo któż nie marzy o białych świętach, lepieniu bałwana czy spacerach leśnymi ścieżkami pokrytymi warstwą białego puchu?
Niestety aura za oknem nie napawa optymizmem, dlatego przygotowaliśmy dla Państwa kilka zimowo-świątecznych niespodzianek. Na Urzędzie Gminy Ozorków rozbłysnął setką lampek napis „Wesołych Świąt”, a odwiedzających nasz urząd na korytarzu wita choinka przystrojona w lampki i bombki. Również w gablocie, w której prezentujemy prace ludowych twórców, pojawiły się gwiazdki, stroiki i kartki świąteczne w wykonaniu pani Janiny Kolado-Frątczak.


To jeszcze nie koniec niespodzianek! Każdy kto odwiedzi naszą stronę internetową (www.ug-ozorkow.pl) będzie mógł zobaczyć logo naszej Gminy w czapce świętego Mikołaja, a przy poruszeniu kursorem myszy, na stronie głównej naszej witryny zacznie padać śnieg!
Życzymy Wam, by czas świątecznej bieganiny, kupowania prezentów, ostatnich porządków oraz ubierania zielonego drzewka był radosny, bo czy właśnie za Bożym Narodzeniem, zapachem pierników, smakiem pierogów oraz śpiewaniem „Last Christmas” nie tęsknimy już zaraz po świętach?

DSC_8042
DSC_8044
DSC_8055
Previous Next Play Pause
1 2 3